Scroll to top

Spoločenské udalosti

V príjemných priestoroch nášho penziónu Vám ponúkame organizovanie rodinných akcií, svadieb, firemných podujatí, večierkov a iných spoločenských stretnutí.

K dispozícii Vám ponúkame banketovú sálu pre školenia, prezentácie, rodinné posedenia s kapacitou 40 osôb s vlastným vchodom, obsluhou, klimatizáciou, wifi internetom, prezentačnou technikou.

Pri Vašej požiadavke Vám upravíme naše reštauračné priestory s možnosťou prepojenia s banketovou sálou k využitiu pre stretnutia menšieho aj väčšieho počtu hostí pri rôznych spoločenských príležitostiach.

Kapacita sedenie (max)
– Reštaurácia – 90 osôb
– Banketová sála – 40 osôb
– Možnosť prepojenia reštauračnej a banketovej sály
– Kaviareň – 20 osôb
– Letná terasa – 30 osôb

Na Vašu žiadosť Vám zabezpečíme svadobnú hostinu s kompletným servisom, stravou, ubytovaním, hudbou, osobnou autodopravou, so štandardnou aj exkluzívnou výzdobou, dekoráciou a prestieraním aj pre rôzne iné spoločenské udalosti.

Stravu, nápoje Vám vieme pripraviť exkluzívnym švédskym stolovaním s teplým aj so studeným bufetom.

Pre zdokonalenie Vašej svadobnej hostiny Vám zabezpečíme okrem iného aj profesionálneho fotografa, kameramana, živú alebo reprodukovanú hudbu.

Pridajte sa aj Vy k množstvu spokojných novomanželov a ich hostí, ktorí zabezpečenie svojich najkrajších chvíľ nechali na našu dôveru a starostlivosť!

Bližšie informácie k spoločenským udalostiam: 0903 243 790

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.